Ferforje Kapı ve Korkuluk

hbw76 tarafından tarihinde yayınlandı

Ferforje, kelime anlamı olarak “dövme demir” demektir. Tam anlamıyla yüksek ısıya ulaşan demiri döverken şekil vermek demektir. Kapı ve korkuluk olarak kullanım alanları yaygındır. Bir bahçenin veya bir apartmanın ferforje kapısı olabilir. Aynı zamanda giriş katları davetsiz misafirlerden koruyan ferforje korkuluklar olabilir.

Hedef Çelik Ferforje Kapı
Hedef Çelik | Ferforje Kapı

Ferforje Kapı

Ferforje kapılar hem dayanıklı hem de estetik açıdan güzel gözükür. Aslında ferforje bir şekil verme sanatıdır. Bina veya bahçe girişi için çok tercih edilir. Aynı zamanda balkon kapıları da ferforje olabilir. Bu oldukça güvenliklidir.

Ferforje Korkuluk

Korkuluklar balkonlar, merdivenler ve pencereler için vazgeçilmezdir. Güvenliğin sağlanması için çok önemlidir. Özellikle binaların giriş katındaki evlerin pencereleri ve balkonları çok kolay erişilebilir haldedir. Bu yüzden ferforje balkon kapısı ve pencere korkuluğu yaptırmak gerekebilir. Aynı zamanda bahçe duvarları için de ferforje yaptırmak isteyebilirsiniz. Hem güvenlik hem de estetik açısından tercih sebebidir.

Ferforje Yaptırmak İstiyorum

Eğer ki ferforje kapı veya korkuluk yaptırmak istiyorsanız Hedef Çelik olarak uzman kadromuzla size uygun çözümler sunuyoruz. Binanız, bahçeniz, balkonunuz, pencereniz veya merdivenleriniz için uygun ferforjenin maliyetini sormak ve uygun tekliflerimizi öğrenebilmek için bizi arayabilirsiniz:

Telefon: 0 850 840 77 49 

Yangın merdivenleri hakkında makalemizi okuyabilirsiniz:


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen ara...